Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Lycium Plius - Saldymedis ir ožerškis (imunitetui)

Lycium Plius - Saldymedis ir ožerškis (imunitetui)
Lycium Plius - Saldymedis ir ožerškis (imunitetui)
41.10 €
Be PVM: 41.10 €

Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?


Stiprus antioksidantas
Rekomenduojamas organizmui stiprinti
Palengvina atsikosėjimą
Rekomenduojama vartoti esant bronchitui, plaučių uždegimui sezoniniam peršalimui
Rekomenduojamas rūkantiems ar nesenai metusiems rūkyti
Naudingas odai, regėjimui, kepenims, širdžiai.
Saldymedžio sudėtyje esantys fitoestrogenai padeda sureguliuoti hormonų disbalansą, todėl lengvina PMS, menstruacijų ir menopauzės simptomus.


Forever Lycium Plus – idealiai subalansuotas papildas su tradiciškai naudojamais augalais, skirtas aprūpinti organizmą geriausiomis maistinėmis medžiagomis, kurias siūlo gamta.

Ožerškio uogos nuo seno žinomos Kinijoje, ir tenykščių gyventojų dar vadinamos „in toniku“. Šiose kukliose uogose yra neįtikėtinai daug maistinių medžiagų ir antioksidantų, tame tarpe ir zeaksantino, kurie padeda išsaugoti gerą regėjimą ir palaiko energiją. Zeaksantinas yra vienas iš pagrindinų karotinoidų akyje, kuris apsaugo akis nuo geltonosios dėmės degeneracijos bei kataraktos.

Saldymedis yra vienas augalų, turinčių daugiausiai antioksidantų. Jis palaiko imuninę sistemą, padeda palaikyti normalią viršutinių kvėpavimo takų būklę, padeda palaikyti normalų virškinimą. Saldymedžiai dažniausiai naudojami kaip papildomas komponentas, papildantis vertingas kitų augalų savybes, todėl puikiai dera su ožerškiais.

Rinkitės Forever Lycium Plus – šiuolaikišką būdą vartoti tradicinius augalus ir gauti vertingų medžiagų bei energijos.

Kiekis : 100 tablečių

VARTOJIMAS
Gerkite po vieną tabletę tris kartus per dieną. Jei turite sveikatos nusiskundimų, prieš vartodami šį papildą pasitarkite su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros specialistu. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.