Meniu
Prekių krepšelis

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje  galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakinėdami prekes galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą:


Paštomato terminalas Omniva
Kaina: pristatymas  kainuoja 2.50 €
Vieta: Atsiimkite savo siuntą Jums patogiame "Omniva" terminale (dažniausiai siuntiniai pristatomi per 1d. arba 1-2 d., pristatoma ir šeštadieniais). Pristačius prekes, gausite SMS žinutę su nurodytu Jūsų siuntos PIN kodu, kurį turėsite įvesti "Omniva" paštomate (daugiau informacijos www.omniva.lt). 

Paštomato terminalas LPexpress
Kaina: pristatymas kainuoja 2.50 €.
Vieta:Atsiimkite savo siuntą Jums patogiame "LPexpress" terminale (siuntiniai pristatomi pirmadieniais-šeštadieniais per 24 val.) Pristačius prekes, gausite SMS žinutę su nurodytu Jūsų siuntos PINK kodu, kurį turėsite įvesti "LPexpress" paštomate (daugiau informacijos www.lpexpress.lt)Kurjerių tarnyba Linkera
Kaina  : pristatymas kainuoja  3.00 eur
Vieta : Užsakymai pristatomi pirmadieniais-penktadieniais nuo 8 iki 17 valJeigu Jus pasiekė praplėšta ar kitaip apgadinta pašto siunta, prašome NEPRIIMTI siuntos.  Pirkėjui priėmus pažeistą siuntą, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
Nustačius  prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip kitą dieną po prekių pristatymo dienos, apie tai  turi informuoti Pardavėją. Vėliau pretenzijos neriimamos.

Prekės išsiunčiamos per 2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo, jei užsakoma prekė yra sandėlyje. Jei prekės šiuo metu neturime mūsų sandėlyje, prekių išsiuntimas gali užsitęsti iki 5 darbo dienų.

Jeigu Pirkėjas nėra pasiekiamas nurodytu adresu ar nurodytu telefonu dėl užsakymo įvykdymo laiko suderinimo per kalendorines 3 d. nuo užsakymo, prekė bus grąžintos Pardavėjui. 
Atkreipiame dėmesį,  kad Pirkėjas  apmoka visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekes sumokėtų pinigų.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.