Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Bičių produktai


Stop alergijoms

Pavasaris galėtų būti vienu iš gražiausių metų laikų, jei ne tam tikri trukdžiai, kurie neleidžia mums juo nuoširdžiai pasidžiaugti.

Kalbame apie alergijas. Dėl padidėjusio žiedadulkių ir kitų alergenų cirkuliavimo atmosferoje, būtent pavasarį, didelis gyventojų skaičius kenčia nuo alerginių susirgimų. Tyrimais įrodyta, kad yra būdų, kuriais galima sumažinti ir net užkirsti kelią tokiam spartėjančiam alerginių susirgimų plitimui, t.y. kovoti su alergijomis.

Taigi, patarsime jums, kaip galima išvengti šių „pavasarinių svečių“. Jums tereiks teisingai pasinaudoti rekomendacijomis.

Nenuostabu, kad malonūs pavasario augmenijos aromatai trauks jus pabūti gryname ore kuo ilgiau, tačiau, jei jus kamuoja pavasarinės alergijos, geriau to venkite. Pavasarį labai atidžiai rinkitės odos priežiūros priemones. Netinkamai pasirinkto aromatinio kūno pienelio/ losjono kvapas gali privilioti įvairius vabzdžius, kurių įgėlimas, kaip žinia, gali sukelti odos ar viso organizmo alerginę reakciją.

Galite išvengti alerginio žiedadulkių poveikio, panaudodami jų pačių ginklą. Ką turime omenyje? Tai labai įdomus ir svarbus faktas. Bičių žiedadulkės gali veikti žmogaus organizme kaip natūralus priešnuodis alergenams, jeigu jas naudosime kaip maisto papildą. Na, o jei šios bičių žiedadulkės yra Forever bičių žiedadulkės, tai būkite tikri, kad šis natūralus, patentuotas produktas neturi konservantų, aromatinių medžiagų ar dažiklių, yra kruopščiai surinktas ekologiškai švariuose rajonuose.

Forever bičių žiedadulkės – 100 proc. natūralus ginklas prieš alergiją.
Kasdien vartodami šį papildą, pamažu įgysite atsparumą įkvepiamoms žiedadulkėms. Be to, gausite reikiamą kiekį visų vitaminų, aminorūgščių, kurios įeina į šių žiedadulkių sudėtį, sustiprinsite virškinimo, vegetacinę nervų ir imuninę sistemas. Žiedadulkes patariame pradėti vartoti jau žiemos pabaigoje ar pavasario pradžioje. Tai patikimas būdas tinkamai pasiruošti „pavasario svečių“ sutikimui.

Sustiprinkite Forever bičių žiedadulkių poveikį, kartu vartodami ir Forever bičių pikį. Tai ne tik natūralus antibiotikas, bet ir svarbus alergijų priešas.


Gamintojas: Forever Living Prekės kodas: 36
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidos Vienas iš maistingiausių produktų.Greitai ir lengvai įsisavinamas. Be sintetinių dažiklių, kvapių medžiagų.Produkto kiekis - 60 tablečių.Bičių pienelis yra bičių darbinink..
41.05 €
Be PVM:41.05 €
Gamintojas: Forever Living Prekės kodas: 27
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidosTai vienas veiksmingiausių natūraliųjų antibiotikų.Jis naikina bakterijas, virusus, grybelius, stiprina imuninę sistemą ir padeda palaikyti puikią sveikatą.Bitės pikį naudoja kai..
39.65 €
Be PVM:39.65 €
Gamintojas: Forever Living Prekės kodas: 26
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidosAprūpina organizmą maistingomis medžiagomisPadeda įveikti medžiagų apykaitos problemasMažina kenksmingų bakterijų aktyvumąŠalina iš organizmo nuodingąsias medžiagasReguliuoja vir..
19.00 €
Be PVM:19.00 €
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)