Meniu
Prekių krepšelis

Lūpų pieštukas su alavijais-Forever aloe lips

Lūpų pieštukas su alavijais-Forever aloe lips
Laikinai neturime
Lūpų pieštukas su alavijais-Forever aloe lips
4.35 €
Be PVM: 4.35 €


Tai puikus alavijų, simondsijų ir specialių drėkinamųjų medžiagų derinys.
Šis pieštukas maitina ir minkština lūpas, saugo nuo išsausėjimo.

4.25 g.

Pagamintas alavijų pagrindu (ne vazelino).
Drėkina ir maitina lūpas
Padeda išvengti lūpų kampučių skilinėjimo
Greitai ir gerai susigeria, todėl galima naudoti ir lūpų dažus
Saugo nuo žalingo aplinkos poveikio
Mažina herpio atsiradimo tikimybę
Pirmos pagalbos pieštukas lengvai susižeidus buityje

Šis lūpų pieštukas - geriausias draugas norintiems turėti gražias, neskeldėjančias, sveikas lūpas. Atšalus orams daugelį užpuola herpesas - virusas, kurio išgydyti neįmanoma, o gydant neteisingai galima sulaukti dar didesnio jo išplitimo. Lūpų pieštukas su alavijais pasižymi gydomosiomis savybėmis, saugo lūpas nuo neigiamo saulės ir vėjo poveikio, padeda, kai suskilinėja lūpos ar jų kampučiai, kai išsausėja lūpos.
Lūpų pieštukas jas ne tik drėkina, apsaugo nuo šalčio, bet ir gali padėti išvengti herpeso viruso. Visos lūpų pieštuko savybės gaunamos sudėtyje suderinus alaviją, jojoba aliejų ir kitas naudingas medžiagas.
Šį pieštuką vertėtų įsigyti susiruošus slidinėti, kaitintis saulėje, iškylauti gamtoje. Jis padės įkandus vabzdžiams, įsidūrus, nesmarkiai įsipjovus ar apdegus. Pieštuką patogu nešiotis rankinėje ar turėti pirmosios pagalbos vaistinėlėje. Pieštukas tarnaus Jums ne tik lūpų, bet ir viso kūno apsaugai, kai prireikia greitos pagalbos patyrus lengvus sužeidimus (įsipjovus, lengvai nusideginus, įkandus vaikui).

SUDĖTIS: Aloe Vera ekstraktas, simondsijų aliejus, petrolatumas, oktilhidroksistearatas, bičių vaškas, karpažolių vaškas, miristilmiristatas, kopernicijos vaškas, ozokeritas, kvapioji medžiaga, alantoinas, propilparabenas.