Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Infinite by Forever™ Odą stangrinantis kompleksas-kolagenas

Infinite by Forever™ Odą stangrinantis kompleksas-kolagenas
Infinite by Forever™ Odą stangrinantis kompleksas-kolagenas
55.55 €
Be PVM: 55.55 €

Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?
 spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidos

Be gliuteno
Kovoja su senėjimu iš vidaus ir iš išorės.
Mažina veido raukšlių susidarymą, didina odos stangrumą ir elastingumą bei gerina jos drėkinimą. 
Padeda palaikyti įvairių organizmo sistemų funkciją ir teikia energijos.

Grožis prasideda iš vidaus – nuo tinkamos mitybos. Pirmasis ir išskirtinis „Forever“ maisto papildas grožiui padeda kontroliuoti senėjimo procesą. Kasdien vartojant po dvi nedideles tabletes palaikoma normali įvairių organizmo sistemų funkcija, gera sveikata ir graži odos išvaizda.

Raukšlėtieji melionai, kurių poveikis tirtas dviejuose klinikiniuose tyrimuose, turi superoksido dismutazės – svarbaus antioksidanto, padedančio apsaugoti ląsteles ir audinius nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. Patentuoti fitokeramidai iš europietiškų kviečių* papildo natūraliai odoje esančio keramido atsargas. Keramidai atlieka itin svarbų vaidmenį formuojant apsauginį barjerą, kuris padeda odoje išsaugoti drėgmę.
Tyrimai rodo, kad vartojant kolageną kaip papildą mažinamas gilių raukšlių susidarymas, oda tampa stangresnė, elastingesnė ir yra geriau drėkinama. Ir galiausiai, vitaminas C padeda mažinti nuovargį bei palaikyti normalią kolageno sintezę.
Šis „grožio iš vidaus“ metodas yra itin pažangus žingsnis kovoje su senėjimu ir tai, ko trūksta kitose kovai su senėjimu skirtose produktų linijose. Stangrinamasis kompleksas veikia kartu su stangrinamuoju serumu ir kitais išviršiniais „infinite by Forever“™ linijos produktais, užtikrindamas visapusę pagalbą spindesį praradusiai, pageltusiai ir pavargusiai odai.

Maistinė vertė
Kiekis 2 tabletėse:
Patentuotas kompleksas: jūros žuvų kolageno hidrolizatas 750 mg
kviečių fitokeramidai 30 mg
melionų sulčių koncentratas 10 mg
Vitaminas C 90 mg 
Biotinas 30 mcg


Sudedamosios dalys :
jūros žuvų kolageno hidrolizatas, kalcio L-askorbatas, *kviečių (Triticum aestivum) (sėklos) fitokeramidai, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, melionų sulčių koncentratas (Cucumis melo L.) (vaisių minkštimas), D-biotinas. Sudėtyje yra žuvies ir kviečių. silicio dioksidas.

Rekomenduojama :po dvi tabletes kasdien.
Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, vartokite iš ryto.

*Nors ir gaunama iš kviečių, ši sudedamoji dalis sertifikuota kaip neturinti gliuteno, nes keramosidai išgaunami naudojant unikalų patentuotą procesą, kurio metu pašalinami gliuteno likučiai. Taikoma griežta kokybės kontrolė, kai reguliariai tikrinama dėl gliuteno, ir jo yra daug mažiau, nei JAV taikoma riba <20ppm.

Kiekis: 60 tablečių. 

Sertifikatai : Etiško elgesio su gyvūnais, TAMT, „Kosher“, „Halal“