Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Pipirmėčių eterinis aliejus 15ml

Pipirmėčių eterinis aliejus 15ml
Pipirmėčių eterinis aliejus 15ml
16.55 €
Be PVM: 16.55 €

Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?
Grynas, stiprus ir gaivinantis

Pipirmėtės buvo žinomos dar senovės Romoje ir Graikijoje, kur jas naudojo kaip aromatinį ir prieskoninį augalą. Šiandien šios daugelio mėgstamos žolelės aliejus naudojamas išoriškai arba kaip vertinga aromaterapijos priemonė.

Forever eterinis pipirmėčių aliejus išgaunamas iš lapelių, nuimamų Himalajų papėdėje Indijoje, kur puikiame klimate ir dirvožemyje išauga vertingos, aukščiausios kokybės pipirmėtės.

Šis aliejus pasižymi šviežiu, gaiviu aromatu, pažadinančiu jūsų pojūčius.
Uoslė – vienas svarbiausių pojūčių, padedančių mums pažinti ir suvokti mus supantį pasaulį, tačiau ji gali daug daugiau. Užpakalinės nosies ertmės dalyje esantys uoslės receptoriai yra tiesiogiai susiję su limbine smegenų sistema, atsakinga už emocijas ir atmintį. Todėl nenuostabu, kad aromaterapija gali turėti didžiulį poveikį mūsų atminčiai ir net nuotaikai.

Eteriniai aliejai išgaunami iš kruopščiai atrinktos žaliavos daugiausiai garinės distiliacijos ir šalto spaudimo būdu. Kiekvienas eterinis aliejus išgaunamas iš tam tikros augalo dalies: žiedų, vaisių, sėklų, lapų ir net žievės ir šaknų. Naudojama augalo dalis ir išgavimo būdas priklauso nuo aliejaus rūšies. Taip gaunama gryniausia augalinė esencija, pagaminta specialiai jums.

 15 ml