Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Eteriniai aliejai


Forever eteriniai aliejai išgaunami iš kruopščiai atrinktos žaliavos daugiausiai garinės distiliacijos ir šalto spaudimo būdu.
Kiekvienas eterinis aliejus išgaunamas iš tam tikros augalo dalies: žiedų, vaisių, sėklų, lapų ir net žievės ir šaknų. Taip gaunama gryniausia augalinė esencija.
Galite mėgautis aromaterapiniu šio aliejaus poveikiu sumaišę jį su baziniu aliejumi ir užtepdami ant odos arba naudodami jį eterinių aliejų difuzoriuje.

NAUDOJIMAS
Difuzoriuje-įlašinkite 2–4 lašelius aliejaus į vandenį
Išoriškai- sumaišykite su baziniu aliejumi arba losjonu 
Gamintojas: Forever Living Prekės kodas: 510
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidosIšraiškinga prieskonių, citrusų ir žolelių puokštėMūsų pojūčiai veikia kartu padėdami mums pažinti ir suprasti mus supantį pasaulį. Užpakalinėje nosies ertmės dalyje esantys uos..
21.40 €
Be PVM:21.40 €
Gamintojas: Forever Living Prekės kodas: 507
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidosGerai nuotaikai ir energijaiCitrinų aliejus – vienas žinomiausių ir plačiausiai naudojamų aliejų pasaulyje. Jis jau ne vieną šimtmetį naudojamas norint atbaidyti vabzdžiu..
11.80 €
Be PVM:11.80 €
Gamintojas: Forever Living Prekės kodas: 506
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidosKlasikinis raminantis ir atpalaiduojantis aromatasLevandos – išskirtinai vertingas augalas, naudotas dar senovės Romoje ir Graikijoje.Ši nuostabiai kvepianti žolelė minima..
22.40 €
Be PVM:22.40 €
Gamintojas: Forever Living Prekės kodas: 508
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidosGrynas, stiprus ir gaivinantisPipirmėtės buvo žinomos dar senovės Romoje ir Graikijoje, kur jas naudojo kaip aromatinį ir prieskoninį augalą. Šiandien šios daugelio..
16.55 €
Be PVM:16.55 €
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)