Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Apsaugantis eterinių aliejų mišinys 15ml

Apsaugantis eterinių aliejų mišinys 15ml
Apsaugantis eterinių aliejų mišinys 15ml
21.40 €
Be PVM: 21.40 €

Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?Išraiškinga prieskonių, citrusų ir žolelių puokštė

Mūsų pojūčiai veikia kartu padėdami mums pažinti ir suprasti mus supantį pasaulį.

Užpakalinėje nosies ertmės dalyje esantys uoslės receptoriai yra tiesiogiai susiję su limbine smegenų sistema, atsakinga už emocijas ir atmintį. Todėl nenuostabu, kad aromaterapija gali turėti didžiulį poveikį mūsų atminčiai ir net nuotaikai.

Forever apsaugantis eterinių aliejų mišinys – kruopščiai atrinktų grynų natūralių aliejų derinys, kurį sudaro gvazdikėlių, apelsinų, cinamono žievės, rozmarinų, smilkalinių bosvelijų, eukaliptų ir kadagio uogų aliejai.

Kiekvienas vertingas aliejus buvo pasirinktas siekiant didinti ištvermę, suteikti energijos ir palaikyti imunitetą. Siekdama pagaminti vertingiausius natūralius aliejus bendrovė Forever bendradarbiavo su mokslininkais, ūkininkais, aromaterapijos specialistais ir botanikais.
Forever eteriniai aliejai išgaunami iš kruopščiai atrinktos žaliavos daugiausiai garinės distiliacijos ir šalto spaudimo būdu.
Kiekvienas eterinis aliejus išgaunamas iš tam tikros augalo dalies: žiedų, vaisių, sėklų, lapų ir net žievės ir šaknų. Taip gaunama gryniausia augalinė esencija, pagaminta specialiai jums.

Galite mėgautis aromaterapiniu šio aliejaus poveikiu sumaišę jį su baziniu aliejumi ir užtepdami ant odos arba naudodami jį eterinių aliejų difuzoriuje.

Atgaivinkite pojūčius ir sustiprinkite natūralią organizmo apsaugą naudodami veiksmingą Forever apsaugantį eterinių aliejų mišinį. 

15 ml