Meniu
Prekių krepšelis

Vitolize energijos šaltinis vyrams

Vitolize energijos šaltinis vyrams
-10 %
Vitolize energijos šaltinis vyrams
29.00 €
32.20 €
Be PVM: 29.00 €


 Sukurtas specialiai vyrams
Patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra gulsčiųjų serenojų, afrikinių slyvų ir moliūgų sėklų. Optimalios maistingų medžiagų proporcijos sveikai prostatai. Polifenolių kiekis prilygsta viename granato vaisiuje esančiam jų kiekiui.

Anksčiau ar vėliau su rūpesčiais dėl prostatos susiduria kiekvienas vyras.

Vartodami „Vitolize“, sveikai maitindamiesi ir reguliariai sportuodami išsaugosite sveiką prostatą. Šis ypatingas, kruopščiai pagamintas produktas – labai veiksmingas įvairių medžiagų derinys. Jame yra žolelių, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, padėsiančių išsaugoti normalų šlapimo nutekėjimą, optimalią sėklidžių funkciją ir sveiką prostatą.

Patentuotas augalinių medžiagų derinys „Vitolize“ sukurtas panaudojant patentuotą augalinių medžiagų mišinį, kuriame yra gulsčiųjų serenojų, afrikinių slyvmedžių ir moliūgų sėklų. Jau ne vieną šimtmetį šie augalai vartojami siekiant išsaugoti sveiką prostatą.
Ypatingas maistinių medžiagų derinys „Vitolize“ – tai specialiai vyrams sukurtas maistinių medžiagų derinys, padedantis išsaugoti sveikatą ir optimalią prostatos funkciją.

Vitaminai C, D, E ir B6 būtini siekiant išsaugoti sveiką prostatą. Šie vitaminai papildyti dviem mineralais – selenu ir cinku: moksliniais tyrimais įrodyta, kad jie ypač svarbūs sveikai prostatai. „Vitolize“ taip pat yra tiek kvercetino ir likopeno, kiek reikia siekiant užtikrinti optimalų poveikį prostatai.

KIEKIS: 60 gelio kapsulių.

REKOMENDUOJAMA: po 2 kapsules per dieną kaip maisto papildą.

KIEKIS DVIEJOSE KAPSULĖSE:
Vitaminas C (askorbo rūgštis) 80 mg
Vitaminas D (cholekalciferolis) 25 μg
Vitaminas E (D-alfa-tokoferolis) 20,1 mg
Vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas) 30 mg
Cinkas (cinko arginino chelatas) 15 mg
Selenas (selenu papildytos mielės) 70 μg
Patentuotas mišinys* 810 mg *Gulsčiųjų serenojų (Serenoa repens) ekstraktas, moliūgų (Cucurbita pepo) sėklų aliejus, afrikinių slyvmedžių (Pygeum africanum) ekstraktas, granatų (Punica granatum) ekstraktas, alyvuogių aliejus, likopeno aliejus, kvercetinas.

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: želatina, glicerinas, išgrynintas vanduo, bičių vaškas, sojų lecitinas, saldžiavaisio pupmedžio ekstraktas.
Yra sojų