Meniu
Prekių krepšelis

Nature-Min mineralų kompleksas

Nature-Min mineralų kompleksas
-12 %
Nature-Min mineralų kompleksas
20.00 €
22.60 €
Be PVM: 20.00 €
Tai idealiai subalansuotas mikroelementų šaltinis iš jūros dugno nuosėdų, kurios susidarė iš sukalkėjusių jūros augalų ir gyvūnų.
Mineralai – kalcis, geležis, fosforas, jodas, magnis, cinkas, selenas, varis, manganas, molibdenas – labai reikalingi visoms žmogaus organizmo gyvybinėms funkcijoms ir būtini sąnarių sveikatai.

Mineralai sudaro net 4 % mūsų kūno. Žmogaus organizmas negali pasigaminti mineralų, todėl reikiamą mineralų kiekį turime gauti su maistu.

„Nature-Min“ aprūpina organizmą mikro ir makroelementais gerai subalansuotomis proporcijomis, o tai yra labai svarbu jų įsisavinimui.

Mineralai turi milžiniškos reikšmės žmogaus organizmui – nuo skysčių balanso reguliavimo iki genų ir hormonų aktyvacijos.
Mineralų reikia beveik visoms organizmo funkcijoms. Mineralai reikalingi ląstelių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, normaliai endokrininių liaukų veiklai, skysčių apykaitai, kraujo kūnelių gamybai, skeleto ir dantų formavimuisi bei augimui, hormonų veiklai ir dar daugeliui kitiems žmogaus organizmui gyvybiškai svarbiems procesams.

„Nature-Min“ tabletės pagamintos iš natūralių žaliavų, todėl yra lengvai įsisavinamos.

Kiekis : 180 tabl.

Sudėtis : (kiekis vienoje tabletėje):
Kalcis (dikalcio fosfatas) 167 mg,
Geležis (geležies fumaratas) 3 mg,
Fosforas (dikalcio fosfatas) 129 mg,
Jodas (kalio jodidas) 25 mcg,
Magnis (magnio oksidas) 67 mg,
Cinkas (cinko sulfatas) 2,5 mg,
Selenas (L-selenometioninas) 6 mcg,
Varis (vario gliukonatas) 330 mcg,
Manganas (mangano gliukonatas) 330 mcg,
Molibdenas (natrio molibdatas) 6 mcg,

Kitos sudėtinės dalys : mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, natūralios jūros mineralų nuosėdos.

Rekomenduojama : nuo 2 iki 6 tablečių per dieną.

Šį mineralų kompleksą rekomenduojame papildyti multivitaminais Forever Daily, kad vitaminų ir mineralų pusiausvyra būtų ideali!