Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Forever Active Pro-B ( probiotikai )

Forever Active Pro-B ( probiotikai )
Forever Active Pro-B ( probiotikai )
39.45 €
Be PVM: 39.45 €
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?
spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidos

Forever Active Pro-B – tai patentuotas 6 skirtingų probiotikų padermių kompleksas, kurio vienoje kapsulėje yra 8 milijardai KSV (kolonijas sudarančių vienetų) probiotikų.
Pagaminta naudojant ypatingą kriogeninio užšaldymo technologiją, kuri apsaugo šiuos lengvai pažeidžiamus probiotikus gamybos metu bei visą jų galiojimo laiką. Ir tai dar ne viskas. Šie probiotikai yra vegetarams tinkančiose kapsulėse, kurios supakuotos į unikalų, pagal „Activ Vial“ technologiją pagamintą buteliuką su specialiu drėgmę reguliuojančiu sluoksniu, kuris nepraleidžia drėgmės ir apsaugo probiotikus.

KIEKIS: 30 kapsulių.
VARTOJIMAS: po vieną kapsulę per dieną prieš valgį arba dvi valandos po valgio, užgerti vandeniu. Nuryti nekramčius.
Pagaminta: Forever Living Products

Maža kapsulė, kurioje slypi didelis sveikatos ir energijos užtaisas

Egzistuoja pasaulis, apie kurį žino nedaugelis, tačiau jis taip arti ir toks svarbus, kad nusipelno mūsų dėmesio. Jis vadinamas „mikrobioma“ ir yra kiekviename iš mūsų.
Mūsų mikrobiomos – tai mažyčių mikroorganizmų arba draugiškų bakterijų bendruomenės, gyvenančios mūsų organizme, daugiausiai žarnyne. Mokslininkų skaičiavimais, mūsų virškinamąjame trakte bet kurią akimirką yra daugiau nei 100 trilijonų mikroorganizmų.
Šie mažyčiai mikroorganizmai, ypač esantys skrandyje ir žarnyne, gali turėti didelį poveikį jūsų sveikatai ir energijos lygiui. Dr. Jamesas Balchas, vienas geriausių knygų apie sveikatą autorių ir mitybos ekspertų, teigia, kad mažiausiai 85 proc. sveikos gaubtinės žarnos mikro oros turėtų sudaryti gerosios bakterijos, pavyzdžiui, laktobakterijos, o likusius 15 proc. – koliforminės bakterijos. Deja, dėl netinkamos mitybos ir įtempto gyvenimo būdo įprastas bakterijų santykis žarnyne kinta. Tai įrodo kasdien nuperkamas skrandžio rūgštingumą neutralizuojančių, vidurius laisvinančių ir vidurių pūtimą mažinančių vaistų kiekis. Šie preparatai gali palengvinti nemalonius simptomus, tačiau juos vartojant žarnynas netampa sveikesnis.

MilijonaI žmonių nuolat skundžiasi „skrandžio veiklos sutrikimais“. Tyrimų duomenimis, skrandžio veiklos sutrikimai patenka tarp penkių dažniausiai pasitaikančių nusiskindimų dėl sveikatos. Įdomu ir tai, kad žmonės vis geriau supranta probiotikų naudą organizmui, jų svarbą ir ryšį tarp sveiko virškinamojo trakto ir geros savijautos.
Kalbant paprastai, jei mūsų žarnynas sveikas, gerėja maisto medžiagų pasisavinimas, o kartu proporcingai didėja galimybė gyventi sveikiau, produktyviau ir laimingiau. Sveiką žarnyno mikro orą ir mūsų sveikatą sieja simbiotinis ryšys; todėl labai gerai, kad galime kontroliuoti savo sveikatos būklę ir šį tą nuveikti jos labui. Jei siekiame padidinti gerųjų bakterijų kiekį, šį tikslą padės įgyvendinti puiki priemonė – kapsulės Forever Active Probiotic®.
Kiekvienoje kapsulėje yra milijardas gerųjų bakterijų. O tai reiškia, kad yra milijardas priežasčių kasdien vartoti papildą, padėsiantį grąžinti natūralios žarnyno mikrofloros pusiausvyrą.

Forever Active Probiotic® – unikalus produktas.
Tokio šešių rūšių bakterijų santykio patentuotoje, kambario temperatūroje laikyti pritaikytame kapsulėje, nerasite daugiau niekur pasaulyje!
Apskritai probiotikai gana jautrūs aplinkos poveikiui. Dauguma papildų su probiotikais nepritaikyti laikyti kambario temperatūroje, ir juose esantys probiotikai žūva preparatą laikant parduotuvėje ant lentynos ar jį transportuojant.

Nemažai bendrovių bando pripildyti preparatą nuo 3 iki 10 kartų didesniu nei nurodyta ant etiketės probiotikų kiekiu, nes žino, kad iki to laiko, kai šis pasieks vartotoją, didelė dalis, o galbūt net ir visi nepatvarūs mikroorganizmai bus žuvę. O jei jie dar būna gyvi ir patenka į organizmą, ten didelė gerųjų bakterijų dalis sunaikinama rūgščioje skrandžio terpėje.

Štai kodėl Forever Active Probiotic® – unikalus produktas.

Gaminant šias kapsules naudojama ypatinga, patentuota technologija, apsauganti naudingus mikroorganizmus nuo nepalankios skrandžio terpės. Ši technologija užtikrina, kad visos šešios bakterijų rūšys saugiai pasieks storąją žarną, kur galės gyvuoti ir padės atkurti bei išsaugoti žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. Forever naudoja keturias laktobakterijų ir dvi bi dobakterijų rūšis, kurių teigiamas poveikis sveikatai buvo ištirtas.

Dar vienas būdas atkurti ir išsaugoti tinkamą bakterijų santykį virškinamąjame trakte – aprūpinti gerąsias bakterijas sveiku maistu. Koks maistas joms tinka geriausiai? Prebiotikai. O vienas geriausių mums žinomų prebiotikų šaltinių – alavijai! Tiesą sakant, prebiotikų ir probiotikų ryšys mokslininkams padarė tokį didelį įspūdį, kad jie sugalvojo šiam deriniui pavadinimą – „sinbiotikai“. Šis pavadinimas atspindi sinergetinį prebiotikų ir probiotikų ryšį.
Tad ar gali būti geresnis prebiotikų ir probiotikų derinys, nei Forever alavijų nektaras ir Probiotic®. Jie tobuli sinbiotikai. O tai labai svarbu siekiant, kad mūsų žarnyne vėl būtų 85 ar daugiau procentų gerųjų bakterijų.
Padarykite sau ir tiems, kuriuos mylite, paslaugą – jau šiandien įtraukite Forever Active Probiotic® į savo racioną ir gyvenkite sveikiau!