Meniu
Prekių krepšelis

Forever Daily-55 maistinės medžiagos

Forever Daily-55 maistinės medžiagos
-7 %
Forever Daily-55 maistinės medžiagos
20.00 €
21.60 €
Be PVM: 20.00 €Su alavijų oligosacharidų kompleksu.
Tai naujas ir pažangus būdas aprūpinti organizmą maistinėmis medžiagomis. Šio papildo sudėtyje yra 55 puikiai subalansuotos maistinės medžiagos, kurių įsisavinimą pagerina alavijų oligosacharidų kompleksas.
„Forever Daily“ sudedamosios dalys veikia sinergetiškai ir aprūpina organizmą visomis jam reikalingomis medžiagomis, todėl jaučiamės sveikesni ir energingesni.
 Forever Daily Kasdien!

Šiuolaikinis gyvenimo tempas labai spartus, todėl daugelis žmonių neturi laiko pasirūpinti, kad jų racioną sudarytų maisto produktai, aprūpinantys organizmą kasdien rekomenduojamais suvartoti svarbiausiais vitaminais ir mineralais. Be to, mūsų organizmą nuolat alina aplinką teršiančios medžiagos, fizinis ir protinis stresas, per mažas fizinis krūvis. Vitaminai ir mineralai svarbūs normaliam organizmo augimui, vystymuisi ir medžiagų apykaitai. Sveikam organizmui taip pat labai svarbūs antioksidantai. Tyrimų duomenys rodo, kad antioksidantai mažina neigiamą laisvųjų radikalų poveikį organizmui.
Forever Daily sudėtyje – ne tik tinkamai subalansuoti vitaminų ir mineralų kiekiai, bet ir patentuotas alavijų oligosacharidų kompleksas, kurio dėka maisto medžiagos patenka į organizmą kartu su alavijų želė ir yra geriau pasisavinamos, o mineralai pasiekia iš anksto numatytas organizmo sistemas.
Forever Daily sudėtyje yra ir natūralių augalinių maisto medžiagų, bio avonoidų, antioksidantų ir ypatingo vaisių ir daržovių derinio. Yra visko, ko reikia, kad organizmas būtų aprūpintas svarbiausiomis puikią savijautą užtikrinančiomis mikro ir makro maisto medžiagomis.
Alavijų oligosacharidų kompleksas – sinerginis vitaminų, mineralų, aminorūgščių ir alavijų polisacharidų derinys, sukurtas siekiant pagerinti svarbiausių maisto medžiagų panaudojimą organizme. Šį kompleksą sudarančios maistinės medžiagos ypatingu būdu derinamos su aminorūgštimis ir alavijų polisacharidais, todėl ima veikti du svarbūs mechanizmai:

 • Pirmasis – alavijais padengtų maisto medžiagų poveikis. Tyrimų duomenys rodo, kad kartu su alavijais vartojamos maisto medžiagos gali būti pasisavinamos daug lengviau. Alavijų molekulės pasižymi nuostabiu poveikiu – jos kurį laiką neleidžia maisto medžiagoms suirti, todėl šios geriau pasisavinamos.
• Antrasis mechanizmas – kartu su mineralais vartojamų aminorūgščių poveikis. Organizme aminorūgštys naudojamos baltymų gamybai. Baltymai organizme atlieka ypač svarbų vaidmenį, todėl žymiai daugiau yra vietų, kur absorbuojamos aminorūgštys ir su jomis susijusios medžiagos.

Pavyzdžiui, su aminorūgšties chelatu susijęs mineralas absorbcijos vietai atrodo taip pat, kaip ir amino- rūgštis be mineralo, todėl mineralas absorbuojamas iki keturių kartų geriau nei neorganinis mineralas. Be tokio aminorūgšties dangalo, kaip alavijų oligosacharidų kompleksas, mineralai pasisavinami ne taip efektyviai. Sveikas virškinamasis traktas geriau absorbuoja daugiau nei 90% aminorūgščių, kurios patenka į absorbcijos vietas. Alavijų oligosacahridų kompleksas – tobulesnis būdas aprūpinti organizmą svarbiausiomis maisto medžiagomis.

Puikiai subalansuoti lengvai pasisavinami vitaminai ir mineralai. Forever Daily sudėtyje yra patentuotas, puikiai subalansuotas vitaminų kompleksas, kuris užtikrins gerą savijautą. Vitaminai neveikia atskirai vienas nuo kito. Kad sukurtų pusiausvyrą, harmoniją ir sveikatą, organizme jie sąveikauja. Geriausias rezultatas pasiekiamas tuomet, kai vitaminų ir mineralų proporcijos yra tinkamos, o organizmas šių medžiagų gauna tiek, kiek jų reikia norint susidoroti su šiuolaikinio gyvenimo iššūkiais ir išlikti sveikam. Papildo sudėtyje esantys mineralai – puikiai subalansuotas lengviausiai pasisavinamų mineralų kompleksas. Jie pasisavinami iki 20 kartų lengviau nei kitos mineralų formos, todėl, kad jų kitoks absorbcijos būdas:
• Šie mineralai virškinamajame trakte nesąveikauja su kitomis maisto medžiagomis, todėl juos lengviau absorbuoti ir pernešti organizme.
• Mineralai pateikiami tokia forma, kad juos galima absorbuoti ir pernešti ląstelių viduje.

Forever Daily mineralų kompleksą sudaro patentuotų aminorūgščių ir mineralų malatai. Siekiant geriausio rezultato buvo kruopščiai parinkta kiekvieno mineralo forma. Skirtingai nei daugelio kitų produktų sudėtyje esančioms mineralų formoms, šiems mineralams būdingas 100% maistingumas. Antioksidantai. Forever Daily sudėtyje yra veiksmingų iš įvairių šaltinių gautų antioksidantų, kurie veikia laisvuosius radikalus įvairiais lygmenimis. Laisvieji radikalai – reaktyvios dalelės, galinčios trikdyti įprastas organizmo funkcijas. Antioksidantai pašalina laisvuosius radikalus ir tokiu būdu atlieka gyvybiškai svarbaus apsauginio barjero vaidmenį. Forever Daily sudėtyje yra tokių veiksmingų karotenoidų, kaip liuteinas, likopenas ir zeaksantinas, taip pat medžiagų, kovojančių su senėjimo požymiais – resveratrolio, kofermento Q10, alfa lipoinės rūgšties. Šis antioksidantų ir maisto medžiagų derinys gali veikti ir neutralizuoti skirtingas laisvųjų radikalų rūšis. Dauguma produktų nepasižymi tokiu įvairiapusiu poveikiu, o vartojantieji Forever Daily gali būti tikri, kad įsigijo kruopščiausiai sukurtus, pažangiausius ir veiksmingiausius kasdienius multivitaminus. Forever Daily antioksidantų kompleksas padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų, kurie gali būti pavojingi ląstelėms, vadinasi, ir visam organizmui.

Bioflavonoidai – augalinės kilmės maisto medžiagų grupė, geriausiai žinoma dėl savo antioksidacinių savybių. Forever Daily sudėtyje yra patentuoto iš citrusinių vaisių gaunamų bio avonoidų komplekso; šių medžiagų kiekis kruopščiai apskaičiuotas taip, kad būtų papildytos vitamino C atsargos organizme ir kad jo poveikis būtų optimalus. Šį patentuotą kompleksą sudaro kvercetinas, hesperidinas ir rutinas, kurie padeda išsaugoti gerą kraujotaką, sveiką odą ir stiprų imunitetą. Kvercetinas kartu su vitaminu C atlieka svarbų vaidmenį kolageno gamyboje, todėl padeda išsaugoti sveiką odą ir sąnarius.

Patentuotas vaisių ir daržovių derinys FVX20.
Sveikas organizmas – tai visų pirma sveikos ląstelės. Ląstelės sudaro audinius, audiniai – organus, o organai sudaro organizmo sistemas. Štai kodėl ląstelių mityba yra tokia svarbi. Jei pakankamai maisto medžiagų gaus ląstelės, pakankamai jų gaus ir visas organizmas. Vitaminai, aminorūgštys ir kitos maisto medžiagos kasdien reikalingos tūkstančiams kiekvienoje ląstelėje vykstančių biocheminių procesų. Kai ląstelės nuolat aprūpina- mos svarbiausiomis maisto medžiagomis, jos gamina energiją ir išlieka sveikos, todėl ir mes būname sveiki ir energingi. Valgydami įvairių spalvų vaisių ir daržovių aprūpiname organizmą ir jį sudarančias ląsteles įvairiomis maisto medžiagomis, kurias gamta sukūrė tam, kad būtume sveiki. Derinį FVX20 sudaro daug skirtingų vaisių ir daržovių, todėl organizmas gaus svarbiausių gamtoje randamų maisto medžiagų, įskaitant antocianinus, likopeną, liuteiną, chlorogeninę rūgštį, beta karotiną, elaginę rūgštį, kvercetiną, gliukozinolatus, sulforfaną, chino rūgštį ir daugelį kitų. Sudedamosios šio derinio dalys džiovinamos šalčiu, jose išsaugota 100% vaisiuose ir daržovėse buvusių maisto medžiagų. Špinatai, brokoliai, mėlynės ir morkos, kaip ir daugelis kitų vaisių ir daržovių, saugo organizmą nuo DNR pažeidimo, galinčio tapti daugelio sveikatos sutrikimų priežastimi. Raudonosiose paprikose, obuoliuose ir kraštuotosiose malpigijose yra širdžiai ir kraujagyslėms naudingų maisto medžiagų. Garcinijose, moliūguose ir svogūnuose yra imunitetą stiprinančių medžiagų. Daugelis FVX20 sudėtyje esančių medžiagų pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, apsaugančiu organizmą nuo žalingų laisvųjų radikalų.

Forever Daily sukurtas siekiant puoselėti ir apsaugoti organizmą: šis unikalus maisto papildas aprūpina tomis maistinėmis medžiagomis, kurių dažnai negauname su maistu, užtikrina gerą savijautą ir suteikia energijos.

SUDĖTIS: Kiekis dviejose tabletėse:
Vitaminas A (beta-karotenas) - 800 μg RE
Vitaminas C (L-askorbo rūgštis) - 80 mg
Vitaminas D (cholekalciferolis) - 5 μg
Vitaminas E (D-alfa-tokoferilacetatas) - 12 mg α-TE
Vitaminas B1 (tiamino hidrochloridas) - 1,1 mg
Vitaminas B2 (riboflavinas) - 1,4 mg
Niacinas (nikotinamidas) - 16 mg NE
Vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas ir piridoksin-5‘-fosfatas) - 1,4 mg
Foliatas (pteroilmonoglutamo rūgštis) - 200 μg
Vitaminas B12 (cianokobalaminas) - 2,5 μg
Biotinas (D-biotinas) - 50 μg
Pantoteno rūgštis (kalcio D-pantotenatas) - 6 mg
Geležis (geležies bisglicintas) - 6 mg
Jodas (kalio jodidas) - 6 mg
Cinkas (cinko bisglicinatas) - 5 mg
Selenas (L-selenometioninas) - 30 μg
Varis (vario bisglicinatas) - 0,9 mg
Manganas (mangano bisglicinatas) - 1 mg
Molibdenas (natrio molibdatas) - 30 μg
Chromas (chromo pikolinatas) - 30 μg

AOS kompleksas* - 108,2 mg
*Kalcis (kalcio bisglicinatas) - 50 mg
*Magnis (magnio bisglicinatas) - 25 mg
*Citrusų bioflavonoidai - 24,7 mg
*Aloe vera želė - 3 mg
*Hesperidinas - 2 mg
*Koenzimas Q10 - 1 mg
*Liuteinas - 1 mg
*Likopenas - 1 mg
*Zeaksantinas - 500 μg

Patentuotas mišinys** 100 mg
*Obuolių (Malus domestica ) milteliai, runkelių (Beta vulgaris) milteliai, raudonųjų pipirų (Capsicum frutescens) milteliai, pomidorų (Lycopersicon esculentum) milteliai, braškių (Fragaria ananassa) milteliai, spanguolių (Vaccinium macrocarpon) milteliai, vyšnių (Malpigia glabra L.) milteliai, kopūstų (Brassica oleracea var. acephala) milteliai, špinatų (Spinacia oleracea) milteliai, svogūnų (Allium cepa) milteliai, mangostaninės garcinijos (Garcinia mangostanaL.) milteliai, acai uogų (Euterpe oleracea) milteliai, gervuogių (Rubus fruticosus) milteliai, granatų (Punica granatum) milteliai, šilauogių (Vaccinium corymbosum) milteliai, rokolių (Brassica oleracea var. italica) milteliai, lapinių kopūstų (Brassica oleracea var. acephala) milteliai, morkų (Daucus carota var. sativus) milteliai, moliūgų (Cucurbita pepo) milteliai, vynuogių (Vitis vinifera) milteliai.

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, skersinio ryšio natrio karbosimetilceliuliozė, etilo vanilinas, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, dekstrozė, vidutinės grandies trigliceridai, trinatrio citratas.
KIEKIS: 60 tablečių.
REKOMENDUOJAMA po 2 tabletes per dieną kaip maisto papildą.