Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Žalumynų laukai

Žalumynų laukai
Žalumynų laukai
15.00 €
Be PVM: 15.00 €

Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?
spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidos

Ypač gerai subalansuotas maisto papildas.
Jame yra maistinių medžiagų iš liucernos, miežių, kviečių želmenų ir raudonųjų ankštinių pipirų.
Tai vitaminų, mineralų, aminorūgščių ir fermentų kokteilis, turintis chlorofilo ir ląstelienos. Šis maisto papildas yra puikus maistinių medžiagų šaltinis ir galimybė greitai aprūpinti organizmą gyvybiškai svarbiomis medžiagomis.

„Žaliojo maisto“ šaltinis
Puikus vitaminų ir mineralų šaltinis.
Su chlorofilu.
Padeda gerinti virškinimą
Antioksidantų šaltinis
Produkto kiekis 80 tablečių.

Šiandieninis gyvenimo tempas vis dažniau verčia mus rinktis greitai paruošiamą maistą, vietoj sveiko ir natūralaus.
Forever Living Products siūlo sprendimą – „Žalumynų laukus“. Tai itin gerai subalansuotas maisto papildas, kuris padės kompensuoti maistinių medžiagų trūkumą. Šio produkto sudėtyje daug vitaminų, mineralų, baltymų, aminorūgščių, fermentų, jame yra ir chlorofilo.
„Žalumynų laukai“ pasižymi maistinių medžiagų gausa, kurios gaunamos iš miežių ir kviečių želmenų, liucernos ir raudonųjų ankštinių pipirų. Miežių želmenyse yra mineralų: kalio, kalcio, magnio, geležies, natrio, vario, fosforo, cinko ir mangano. Kviečių želmenys – maistingas augalas, turintis daug įvairių vitaminų ir mineralų. Liucernos yra puikus vitaminų (A, B6, E, K) ir mineralų šaltinis. Raudonieji ankštiniai pipirai jau seniai naudojami medicinoje, mat jie gerina kraujotaką ir padeda virškinti. Produkto sudėtyje yra medaus. Medus turi daug naudingų medžiagų: vitaminų, mineralų ir aminorūgščių. Jis jau seniai naudojamas kaip vaistas ir energijos šaltinis.

„Žalumynų laukai“ yra gerai subalansuotas maisto papildas, kurio sudėtyje yra vitaminų, mineralų aminorūgščių, fermentų, chlorofilo ir daug ląstelienos.
„Žalumynų laukai“ – puikus energijos ir sveikatos šaltinis

VARTOJIMAS: po 1 tabletę du kartus per dieną kaip maisto papildą.
SUDĖTIS (kiekis vienoje tabletėje): miežių milteliai (lapų) 120 mg, paprastųjų kviečių (Triticum aestivum) milteliai (lapų) 120 mg, mėlynžiedžių liucernų milteliai (lapų) 120 mg, raudonųjų ankštinių pipirų milteliai (vaisių) 1,7 mg.
KITOS SUDĖTINĖS DALYS: medus, sorbitolis, magnio stearatas, stearino rûgðtis, silicio dioksidas.