Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Bičių pienelis- Forever Royal Jelly

Bičių pienelis- Forever Royal Jelly
Bičių pienelis- Forever Royal Jelly
41.05 €
Be PVM: 41.05 €
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?
spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidos

 Vienas iš maistingiausių produktų.
Greitai ir lengvai įsisavinamas. Be sintetinių dažiklių, kvapių medžiagų.

Produkto kiekis - 60 tablečių.

Bičių pienelis yra bičių darbininkių priekinių žandų ir ryklės liaukų skystis. Šis aukščiausios rūšies maistas yra skirtas bitėms motinėlėms maitinti. Bitės motinėlės gyvena iki šešerių metų, kuomet bitės darbininkės gyvena tik iki šešių savaičių.

Bičių pienelyje yra vit. A, C, D ir daug B grupės vitaminų, tarp kurių vit.B5 (pantoteno rūgštis).
Pantoteno rūgštis – viena svarbiausių organizmo medžiagų, kuri būtina baltymų, riebalų, angliavandenių ir keleto hormonų apykaitai bei sintezei. Bičių pienelyje yra visos svarbiausios aminorūgštys ir dešimt antrinių aminorūgščių, kalcio, vario, geležies, fosforo, kalio, silikono, sieros. Jame yra ir nukleorūgščių. Bičių pienelis skatina organizmo medžiagų apykaitą, padeda atsinaujinti ląstelėms, didina atsparumą ligoms, stresui.
„Forever“ bičių pienelis išgaunamas tiesiai iš avilio ir tuoj pat džiovinamas šaldant. Tokiu būdu pašalinamas vandens perteklius paliekant nepakitusius visus vitaminus, mineralus, fermentus ir kofermentus. „Forever“ bičių pienelis yra būtinas maisto papildas tiems, kurie siekia puikios gyvenimo kokybės.

REKOMENDUOJAMA: nuo 1 iki 2 tablečių per dieną (sučiulpti laikant po liežuviu).
SUDĖTIS (kiekis vienoje tabletėje): Bičių pienelio milteliai 250 mg. KITOS SUDĖTINĖS DALYS: sorbitolis, natūralios apelsinų aromatinės medžiagos, fruktozė, citrinų rūgštis, stearino rūgštis, magnio stearatas ir silicio dioksidas.