Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Forever Focus- susikaupimui, darbingumui, atminčiai

Forever Focus- susikaupimui, darbingumui, atminčiai
Forever Focus- susikaupimui, darbingumui, atminčiai
89.85 €
Be PVM: 89.85 €
Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?
spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidos

Palaiko aiškų mąstymą ir koncentraciją

Vitaminai B6 ir B12 palaiko normalią nervų sistemos veiklą
Vitaminai B6, B12 ir pantoteno rūgštis padeda mažinti nuovargį 
Pantoteno rūgštis palaiko normalią protinę veiklą
Cinkas palaiko normalią pažintinę funkciją
Cinkas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso


Spartus gyvenimo tempas ir užduočių gausa gali trukdyti mums susikaupti. Mūsų dėmesio reikalauja darbas, šeima, laisvalaikio užsiėmimai, treniruotės, tad gali būti sunku susitelkti į tai, kas svarbiausia. O juk nenorime praleisti dienos veltui. Norime ją išnaudoti. Todėl labai svarbu, kad protas veiktų optimaliai, o mes gebėtume ilgam išlaikyti dėmesį.

Forever Focus – unikalus ir veiksmingas augalų ekstraktų, vitaminų ir mineralų kompleksas.
Forever Focus padeda išlikti žvaliems, darbingiems ir susikaupusiems. Jis taip pat padeda palaikyti optimalią protinę veiklą ir natūraliai saugo nuo neigiamo streso poveikio.

Forever Focus sudėtyje yra vertingų augalų ekstraktų, tokių kaip rausvųjų rodiolių, mėlynžiedžių taškuonių, žaliosios arbatos ir gvaraninių paulinijų ekstraktai, ir ypač naudingų vitaminų – B6, B12, pantoteno rūgšties – bei cinko.

Nors Forever Focus idealiai tinka studentams, sportininkams, įvairių sričių profesionalams ir aktyviems senjorams, sunku būtų rasti žmonių, kurie nenorėtų tapti produktyvesni vartodami produktą, galintį padėti išlaikyti dėmesį, pagerinti koncentraciją ir palaikyti smegenų energiją, aiškų mąstymą ir atmintį. Įtraukite Forever Focus į kasdienę mitybą norėdami palaikyti protinę veiklą ir darbingumą.

Dėmesio! Sudėtyje yra kofeino.
Neskirtas vartoti vaikams. Nerekomenduojama vartoti nėštumo ir žindymo metu. Jei vartojate antikoaguliantus, pasitarkite su gydytoju.

Kiekis  120 kapsulių

Vartojimas : Gerkite po keturias kapsules kasdien valgio metu. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, nevartokite papildo prieš miegą.