Meniu
Prekių krepšelis

Aloe Vera sultys+dovana graduota stiklinaitė

Aloe Vera sultys+dovana graduota stiklinaitė
Aloe Vera sultys+dovana graduota stiklinaitė
Aloe Vera sultys+dovana graduota stiklinaitė
Aloe Vera sultys+dovana graduota stiklinaitė
Aloe Vera sultys+dovana graduota stiklinaitė
32.35 €
Be PVM: 32.35 €


Įsivaizduokit, kad prapjaunat alavijo lapą ir geriat iš jo sultis. Mūsų patentuota stabilizuota Aloe Vera želė yra iš esmės identiška želė iš šviežio alavijo lapo. Įsipilkite į stiklinę, ir pamatysite turtingą alavijo minkštimo ir sulčių kokteilį - autentišką gamtos gaminį. Aloe Vera nektaro sudėtyje yra vitaminų ir mineralų, įskaitant folio rūgštį ir retai augaluose randamą vitaminą B12. Čia taip pat rasime septynias esmines amino rūgštis, kurias būtinai turime gauti su maistu. Alavijo maistinės medžiagos veikia kaip gerai subalansuota visuma, papildo bei sustiprina viena kitą, yra labai gerai įsisavinamos.

Alavijų sultyse yra tokia plati maistinių medžiagų įvairovė, kad sunku išvardinti visus žinomus jo privalumus ir pasireiškimus. Vienas dalykas yra tikras – alavijas turi neabejotinai teigiamą įtaką daugelio žmonių gyvenimo kokybei. Tai galima paaiškinti alavijo adaptogeniškimu – kiekvienas patiria teigiamą poveikį, priklausomai nuo organizmo poreikio maistinėms medžiagoms. Netgi neturintys konkrečių nusiskundimų, gali paliudyti, kad išgėrę alavijų nektaro jaučiasi geriau. Juk vien tik geriau funkcionuojanti virškinimo sistema yra geros savijautos pagrindas. Vartojamas kasdien po 30 ar 60 ml prieš valgį, alavijų nektaras yra vienas geriausių maisto papildų. 1 litras.

Profilaktika yra kur kas pigiau ir paprasčiau, nei gydymas. Šiandien dar daug ligų negalime išgydyti, bet užkirsti joms kelią turime įvairių priemonių. Žmogaus sveikata labai priklauso nuo tinkamai subalansuotos mitybos. Tam, kad gerai jaustųsi ir puikiai atrodytų, vis daugiau žmonių pasaulyje pradeda vartoti ekologiškai švarius maisto papildus. Kompanija „Forever Living Products“ suteikia Jums galimybę išmėginti vertingą maisto papildą – alavijo sultis. Sulčių gamybai imama tik vidinė alavijo (Aloe Vera) lapo dalis, kuri vadinama žele. Kad būtų išsaugotos maistingos alavijo medžiagos, želė stabilizuojama, naudojant nedidelius kiekius natūralių medžiagų.

„Forever Living Products“ maisto papildai yra ypatingi tuo, kad jiems pagaminti naudojami tik natūralūs ingredientai. Kompanijos gaminamų alavijo sulčių kokybę patvirtina Tarptautinës mokslinės alavijų tarybos sertifikatas.

Yra daugiau kaip 200 alavijo rūšių ir tik kelios pasižymi gydomosiomis savybėmis. Aloe Vera Barbadensis – viena iš jų. Aloe Vera sultyse yra daugiau kaip 75 maistingieji elementai, tarp jų yra būtinų vitaminų, mineralų, aminorūgščių, mukopolisacharidų, virškinimo fermentų ir kt.

 KAIP VEIKIA ALAVIJO SULTYS?
• Stiprina ir aktyvina imuninę sistemą.
• Saugo epitelinius audinius, o jei jie pažeisti, skatina gijimą.
• Slopina uždegimą. • Skatina regeneracinius procesus.
 Alavijo sultis rekomenduojama vartoti norint: sustiprinti imuninę sistemą, sumažinti virusinių infekcijų tikimybę, pagerinti bendrą organizmo tonusą. Alavijo sultys yra puikus maisto papildas esant: virškinamojo trakto sutrikimams, odos problemoms, nudegimams, povirusinio nuovargio sindromui.

Mes kalbame apie geros kokybės produktą. Tik nereikia skubinti įvykių eigos. Lastelė nepasikeičia per vieną naktį – gilesni audinio sluoksniai keičiasi kas devyniasdešimt dienų. Siekiant gerų rezultatų, labai svarbu vartoti sultis reikiamais kiekiais kiekvienà dieną. Aloe Vera – pats geriausias gamtos subalansuotas maistingųjų medžiagų rinkinys. Jei Jūs geriat „Forever Living Products“ alavijo sultis, galima sakyti, Jūs geriate natûralias sultis iš ką tik nupjauto alavijo lapo. Šis produktas pirmasis pasaulyje gavo Tarptautinės alavijų mokslinės tarybos pažymėjimą.

VARTOJIMAS: valgant arba atskirai, po 2 - 3 valgomuosius šaukštus (arba gurkšnius) per dieną, užgeriant vandeniu.

Vartojant sultis tokiu dažnumu, jų kiekio pakanka 1 mėnesiui. Gamintojo rekomendacija - vartoti po 60 ml per dieną. Atidarius sandarumo plėvelę, būtina laikyti šaldytuve.

SUDĖTIS: alavijų želė (99,7 proc.), askorbo rūgštis, citrinų rūgštis.

Be gliuteno, tinka vegetarams ir veganams

Sertifikatai : TAMT, Kosher, Halal

Produkto kiekis 1 L