Meniu
Prekių krepšelis

Bičių pikis-Forever bee propolis

Bičių pikis-Forever bee propolis
-12 %
Bičių pikis-Forever bee propolis
35.00 €
39.65 €
Be PVM: 35.00 €


Tai vienas veiksmingiausių natūraliųjų antibiotikų.
Jis naikina bakterijas, virusus, grybelius, stiprina imuninę sistemą ir padeda palaikyti puikią sveikatą.
Bitės pikį naudoja kaip gynybinę ir apsauginę priemonę nuo gamtoje esančių priešų ir infekcijų. Forever bičių pikis – puikus maistinių medžiagų šaltinis, kuriame daug vitaminų, mineralų, aminorūgščių, fermentų.
Praturtintas bičių pieneliu.
60 tablečių.

Pikio (propolio) istorija nusidriekia per 5000 metų. Asirai, graikai pikį naudojo sveikatai stiprinti ir žaizdoms gydyti. Žodis „propolis“ yra kilęs iš graikų kalbos ir reiškia „prieš miestą“. Graikijoje šiuo žodžiu buvo vadinami prieš miestus įrengti gynybiniai įtvirtinimai. Pagrindinė bičių pikio žaliava yra lipnios augalų dervos. Bitės pikį naudoja kaip gynybinę ir apsauginę priemonę. Pikis saugo avilį nuo gamtoje esančių priešų ir infekcijų. Bičių pikis laikomas vienu veiksmingiausių natūralių antibiotikų. Jis naikina bakterijas, virusus, grybelius. Bičių pikis stiprina mūsų imuninę sistemą ir padeda palaikyti puikią sveikatą. „Forever“ bičių pikis – puikus maistingų medžiagų šaltinis, kuriame daug vitaminų, mineralų, aminorūgščių, fermentų.

Šis produktas yra 100% natūralus, be konservantų, sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų.
REKOMENDUOJAMA: po 1 tabletę du kartus per dieną (sukramtyti).
SUDĖTIS (kiekis vienoje tabletėje): Bičių pikio 500 mg. 
KITOS SUDĖTINĖS DALYS:medus, sojų baltymų izolatas, saldžiavaisiai pupmedžiai, silicio dioksidas, migdolų aromatas, stearino rūgštis, natrio kroskarmeliozė ir bičių pienelis.