Meniu
Prekių krepšelis

Arctic Sea - Omega 3

Arctic Sea - Omega 3
-12 %
Arctic Sea - Omega 3
30.00 €
34.10 €
Be PVM: 30.00 €


Tai unikalus omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kuriame yra patentuoto nesočiųjų riebalų rūgščių mišinio, sudaryto iš kalmarų riebalų, žuvų taukų ( menkių, lašišų ir ančiuvių ) ir daug oleino rūgšties turinčio alyvuogių aliejaus.

Tinkamos omega-3 rūgščių dokozaheksaeno (DHA) ir eikozapentaeno (EPA) proporcijos organizme užtikrina, kad smegenų, akių tinklainės, širdies ir kitų nervų sistemos dalių ląstelės tinkamai vystytųsi ir funkcionuotų. Be to, mokslininkai mano, kad vartojant daugiau dokozaheksaeno rūgšties sumažėja senėjimo proceso sąlygotų protinės veiklos sutrikimų rizika. Nėra duomenų, kad kokia nors kita riebalų rūgštis turėtų tokį poveikį. „Arctic Sea“ - puikiai subalansuotas maisto papildas, kuris gali padėti reguliuoti cholesterolio ir trigleciridų kiekį, naudingas kraujotakos sistemos, smegenų, sąnarių funkcionavimui bei gera parama mūsų regėjimui.


10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA VARTOTI FOREVER ARCTIC SEA®
1. Tūkstančių mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad naudinga vartoti kuo daugiau žuvų taukų ir kitų daug esminių riebalų rūgščių – dokozaheksaeno (DHR) ir eikozapentaeno (EPR) turinčių produktų.
2. Pasiekiama optimali esminių riebalų rūgščių pusiausvyra dėka gerai subalansuotų dokozaheksaeno ir eikozapentaeno rūgščių kiekių.
3. Gerina ląstelių funkciją. Omega-3 riebalų rūgščių yra visų organizmo ląstelių membranose, įskaitant smegenų, odos, akių, širdies, kraujagyslių, plaučių ir sąnarių ląsteles.
4. Padeda išsaugoti sveikas akis, odą ir plaučius. Visi šie organai sudaryti iš didelio kiekio esminių riebalų rūgščių. Kad šie organai tinkamai funkcionuotų, būtina nuolat papildyti DHR ir EPR atsargas.
5. Padeda išsaugoti sveiką širdį ir kraujagysles. Omega-3 riebalų rūgštys būtinos optimaliai širdies ir kraujagyslių veiklai palaikyti.
6. Gerina smegenų veiklą, pažintinę funkciją ir atmintį. Smegenys daugiausia sudarytos iš esminių riebalų rūgščių.
7. Reguliuoja trigliceridų kiekį organizme. Tai turi teigiamos įtakos širdies kraujagyslių, smegenų ir kitų organų veiklai.
8. Padeda gerinti virškinamojo trakto ir sąnarių funkciją ir stiprinti imunitetą.
9.Turi įtakos gerai nuotaikai ir emocinei būklei. Taip yra dėl teigiamo DHR ir EPR poveikio smegenų veiklai.
10. Padeda išsaugoti sveiką nervų sistemą. Nervų ląsteles saugo membrana, sudarytos iš esminių riebalų rūgščių.

„Forever Arctic Sea“ yra puikiai subalansuotas maisto papildas, kuris papildo mitybą nesočiosiomis riebalų rūgštimis ir oleino rūgštimi.

Vartojimas : po 2 kapsules su maistu iki trijų kartų.

Kiekis dviejose kapsulėse:
Kalorijų 10
Kalorijų iš riebalų 10
Iš viso riebalų 1 g
Vitamino E 0,67 mg
Omega-3 riebalų rūgščių 435 mg kurių sudėtyje yra: Eikozapentaeno rūgšties (EPA) 200 mg Dokozaheksaeno rūgšties (DHA) 200 mg Oleino rūgšties (iš alyvuogių aliejaus) 100 mg

Sudėtinės dalys : žuvų taukai ( lašišos, ančiuvių bei menkių ), kalmarų riebalai, želatina, alyvuogių aliejus, glicerinas, išgrynintas vanduo, citrinų aliejus (skoninė medžiaga), žaliųjų citrinų aliejus (skoninė medžiaga) ir d-alfa tokoferolis. 

Kiekis: 120 kapsulių

Be gliuteno
Sertifikatai : Kosher, Halal