Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Kūno lasjonas su alavijais

Kūno lasjonas su alavijais
Kūno lasjonas su alavijais
24.45 €
Be PVM: 24.45 €
Drėkina odą
Suteikia švelnumo
Padeda išsaugoti odos drėgmę
Padeda išsaugoti sveiką, jaunai atrodančią odą
Greitai įsigeria, nepalikdamas lipnumo pojūčio

Puiki kasdienė drėkinamoji priemonė su alavijais, kuri minkština, švelnina ir drėkina odą ir suteikia jai sveiką išvaizdą. Mūsų lengvas losjonas greitai įsigeria, kad gryni alavijai ir kiti drėkinamieji komponentai patektų į odą beveik akimirksniu.

Losjone gausu grynos vidinės alavijų lapų želės, kurią papildėme augaliniais aliejais ir augalų ekstraktais, kad jūsų odą puoselėtų vertingiausi natūralūs ingredientai.

Alavijai sukuria idealų pagrindą, kuris drėkina ir padeda išsaugoti sveiką, jaunai atrodančią odą.
Arganų aliejuje yra vitamino E ir riebalų rūgščių, padedančių minkštinti odą, o hidrolizuoti simondsijų esteriai palaiko odos stangrumą.

Kūno losjonas su alavijais puikiai tinka sausai ir brandžiai odai, nes jame yra makadamijų aliejaus, turinčio daug palmitoleino rūgšties, padedančios išsaugoti sveikai atrodančią odą.

Tačiau ši priemonė skirta ne vien žmonėms, turintiems sausą ir brandžią odą.
Forever sukūrė šį losjoną be silikono visiems, kurių oda normali ar sausa, papildydama jį tokiais ingredientais kaip natrio hialuronatas, kuris sukuria apsauginį odos barjerą ir padeda sulaikyti drėgmę.

Kūno losjonas su alavijais pasižymi maloniu ir lengvu gėlių aromatu, kuris patiks daugeliui.
Jei norite kasdienio losjono, kuris minkštintų ir švelnintų odą nepalikdamas lipnumo pojūčio, visuomet turėkite po ranka bendrovės Forever kūno losjoną su alavijais.

236 ml