Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Citrinų eterinis aliejus 15ml

Citrinų eterinis aliejus 15ml
Citrinų eterinis aliejus 15ml
11.80 €
Be PVM: 11.80 €

Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?


Gerai nuotaikai ir energijai

Citrinų aliejus – vienas žinomiausių ir plačiausiai naudojamų aliejų pasaulyje. Jis jau ne vieną šimtmetį naudojamas norint atbaidyti vabzdžius, valyti ir dezinfekuoti patalpas bei dėl nuotaiką gerinančio aromato.

Forever eterinis citrinų aliejus gaminamas iš rankomis nuimamų citrinų, kurios atsargiai nuskinamos ir brandinamos, kol tobulai sunoksta, kad būtų galima išgauti vertingą aliejų.

Forever Living eterinis citrinų aliejus yra visiškai grynas.
Naudojant šalto spaudimo metodą iš vaisių žievelių išspaudžiamas aliejus, kuris po to kruopščiai nugrandomas. Gautas produktas dedamas į centrifugą, kur aliejus atskiriamas nuo kietųjų augalo dalelių. Taip gaunamas grynas ir vertingas Forever eterinis citrinų aliejus.

Aromaterapija gali turėti didžiulės įtakos mūsų nuotaikai, atminčiai ir energijai. Uoslės receptoriai yra tiesiogiai susiję su limbine smegenų sistema, atsakinga už emocijas ir atmintį.

Naudojant Forever eterinį citrinų aliejų difuzoriuje ar sumaišius jį su baziniu aliejumi, stiprus gaivinantis jo aromatas suteiks energijos ir padės pagerinti nuotaiką.
Forever eterinis citrinų aliejus – puikus universalus eterinis aliejus. Nesvarbu, ar naudosite jį difuzoriuje ar suteikti gaivų kvapą valymo priemonėms, – jums tikrai patiks jo šviežias ir gaivus vaisinis aromatas.

15 ml