Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Aktyviklis su alavijais

 Aktyviklis su alavijais
Aktyviklis su alavijais
14.30 €
Be PVM: 14.30 €

Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?

Aktyviklis su alavijais, kuriame yra daugiau nei 98 proc. alavijų želės, vos patekęs ant odos akimirksniu ją atgaivina ir nuramina.
Alavijai puikiai tinka jautriai odai, o aktyviklyje esantys kiti svarbūs komponentai, tokie kaip vitaminai A, C ir E, kasdien rūpestingai puoselėja odą.
Vertinguosius alavijus papildėme alantoinu, kuris ne tik veiksmingai drėkina, bet ir kartu su alavijais švelnina ir lygina odą.
Aktyviklyje taip pat yra fermentų, aminorūgščių ir polisacharidų, kurie puikiai drėkina.

Ši priemonė, kurioje gausu alavijų, paruošia odą kitiems Forever odos priežiūros produktams arba, naudojama pabaigoje, užtvirtina ir sustiprina jų poveikį.

Galbūt netrukus ši nauja kasdienio grožio ritualo dalis taps jūsų mėgstamiausia, nes jūs ne tik mėgausitės pačiu procesu, bet ir džiaugsitės švelnesne, gražiau atrodančia oda.
 • Puikiai kondicionuoja
 • Pakankamai švelnus viso veido odai, net jautriai odai apie akis
 • Valo, ramina ir gaivina
 • Sustiprina kitų Forever odos priežiūros produktų poveikį

 Sudėtis: Aloe Vera želė, alantoinas, Methylisothiazolinonas.

Naudojimas: Aktyviklis su alavijais – universalus produktas, kuris valo ir gaivina. Suvilgykite priemone vatos gabalėlį ir švelniai patepkite ja odą. Norėdami pasigaminti kaukę su alavijais, 1 a. š. kaukės miltelių sumaišykite su 1 a. š. aktyviklio, ir plonu sluoksniu užtepkite kaukę ant švarios odos. Po 20 min. kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite 2–3 kartus per savaitę. Dėmesio: Venkite patekimo į akis. Sudirgus akims, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Jei sudirgimas išlieka, nutraukite naudojimą ir pasitarkite su gydytoju.

Kiekis: 130 ml