Meniu
Prekių krepšelis

Dezodorantas su alavijais+ pieštukas lūpoms

Dezodorantas su alavijais+ pieštukas lūpoms
-6 %
Dezodorantas su alavijais+ pieštukas lūpoms
12.50 €
13.25 €
Be PVM: 12.50 €Pieštukinio dezodoranto
su alavijais "Forever Ever Shield" privalumai:
Be aliuminio druskų
Netepa rūbų
Efektyviai saugo nuo nemalonaus prakaito kvapo
Galima naudoti po depiliacijos (nesukelia perštėjimo)
Galima naudoti nudegus saulėje, patepti sudirgintą odą
Kad vidinė šlaunų pusė mažiau prakaituotų ar norint sumažinti trintį,  patepkite dezodorantu
Galima naudoti ir kelis kartus per dieną
Tinka visai šeimai

Produkto kiekis : 92gr.

Pieštukinis dezodorantas su alavijais užtikrins efektyvią apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo visą dieną. Jį galima naudoti netgi iškart po depiliacijos, nes jis nesukelia perštėjimo.
Tai priemonė, maksimaliai padidinanti alavijų dezodoruojančias savybes, nepridedant komponentų, galinčių neigiamai paveikti organizmą.
Produkto sudėtyje nėra šiurkščių ir žalingų antiperspiranto savybių turinčių aliuminio druskų, kurių dedama į daugelį rinkoje parduodamų dezodorantų. Aliuminis yra toksiškas metalas. Jo perteklius organizme neigiamai veikia centrinę nervų sistemą, o kai kas sieja tokį perteklių su alsheimerio liga. Dėl neigiamo poveikio prieskydinei liaukai, gaminančiai hormonus, aliuminis gali išbalansuoti organizme esantį kalcį. Pernelyg didelis kiekis prieskydinės liaukos hormonų lemia padidėjusį kalcio kiekį kraujyje, dėl ko gali išsivystyti kaulų skausmai, psichikos sutrikimai ir vidurių užkietėjimas. Šis produktas tokių pavojų nesukelia.

Dezodorantas puikiai tinka tiek paaugliams, tiek ir vyreniems žmonėms. Tai saugi asmeninės higienos priemonė.
NAUDOJIMAS: kasdien patepti pieštukiniu dezodorantu pažastų sritis.
SUDĖTIS: propilenglikolis, vanduo, natrio stearatas, alavijų želė, kvapioji medžiaga, triklozanas.Lūpų pieštukas

Tai puikus alavijų, simondsijų ir specialių drėkinamųjų medžiagų derinys.
Šis pieštukas maitina ir minkština lūpas, saugo nuo išsausėjimo.

4.25 g.

Pagamintas alavijų pagrindu (ne vazelino).
Drėkina ir maitina lūpas
Padeda išvengti lūpų kampučių skilinėjimo
Greitai ir gerai susigeria, todėl galima naudoti ir lūpų dažus
Saugo nuo žalingo aplinkos poveikio
Mažina herpio atsiradimo tikimybę
Pirmos pagalbos pieštukas lengvai susižeidus buityje

Šis lūpų pieštukas - geriausias draugas norintiems turėti gražias, neskeldėjančias, sveikas lūpas. Atšalus orams daugelį užpuola herpesas - virusas, kurio išgydyti neįmanoma, o gydant neteisingai galima sulaukti dar didesnio jo išplitimo. Lūpų pieštukas su alavijais pasižymi gydomosiomis savybėmis, saugo lūpas nuo neigiamo saulės ir vėjo poveikio, padeda, kai suskilinėja lūpos ar jų kampučiai, kai išsausėja lūpos.
Lūpų pieštukas jas ne tik drėkina, apsaugo nuo šalčio, bet ir gali padėti išvengti herpeso viruso. Visos lūpų pieštuko savybės gaunamos sudėtyje suderinus alaviją, jojoba aliejų ir kitas naudingas medžiagas.
Šį pieštuką vertėtų įsigyti susiruošus slidinėti, kaitintis saulėje, iškylauti gamtoje. Jis padės įkandus vabzdžiams, įsidūrus, nesmarkiai įsipjovus ar apdegus. Pieštuką patogu nešiotis rankinėje ar turėti pirmosios pagalbos vaistinėlėje. Pieštukas tarnaus Jums ne tik lūpų, bet ir viso kūno apsaugai, kai prireikia greitos pagalbos patyrus lengvus sužeidimus (įsipjovus, lengvai nusideginus, įkandus vaikui).

SUDĖTIS: Aloe Vera ekstraktas, simondsijų aliejus, petrolatumas, oktilhidroksistearatas, bičių vaškas, karpažolių vaškas, miristilmiristatas, kopernicijos vaškas, ozokeritas, kvapioji medžiaga, alantoinas, propilparabenas.