Meniu
Prekių krepšelis

Forever Lean (svorio reguliavimui )

Forever Lean (svorio reguliavimui )
-20 %
Forever Lean (svorio reguliavimui )
30.00 €
37.60 €
Be PVM: 30.00 €

Ar norėtumėte turėti priemonę, padedančią reguliuoti svorį kiekvieno valgio metu?

Forever Lean - šis maisto papildas mažina kalorijų įsisavinimą iš riebalų ir angliavandenių. Skatina natūralų organizmo gebėjimą reguliuoti cukraus kiekį kraujyje.

Forever Lean gaminamas su dviem veiksmingais ingredientais, kurie veikia kartu padėdami mažinti kalorijų pasisavinimą ir nesukelia įtampos ar nervingumo.

Pirmasis – riebalus sugeriančios maistinės skaidulos, kurias išgavome iš figavaisių opuncijų. Šios unikalios skaidulos pasižymi puikiu gebėjimu surišti riebalus.

Šią medžiagą papildėme baltymu iš baltųjų pupelių. Jis sulėtina cukraus pasisavinimą plonojoje žarnoje laikinai pristabdydamas krakmolus cukrumi verčiančių fermentų veiklą.

Abu kartu šie ingredientai gali padėti pasiekti optimalų kūno svorį padėdami užkirsti kelią dalies jūsų suvartojamų kalorijų iš riebalų ir angliavandenių pasisavinimui. Tačiau tai dar ne viskas.

Chromas – svarbus mikroelementas, padedantis reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir palaikyti normalią medžiagų apykaitą.

Šiuos veiksmingus ingredientus mes sudėjome į svorio reguliavimo papildą, kuriame nėra kofeino ar kitų stimuliuojančių medžiagų.

Jei esate jautrūs kofeinui ar tiesiog mėginate apriboti kasdienį jo vartojimą, Forever Lean bus puikus pasirinkimas, padedantis įgyvendinti jūsų svorio reguliavimo tikslus.
Norėdami iš šio papildo gauti maksimalią naudą, prieš valgydami ar užkandžiaudami vieną kapsulę užgerkite stikline vandens. Taip pat svarbu į svorio reguliavimo režimą įtraukti sveiką mitybą ir reguliarią mankštą, kad galėtumėte pasiekti ir išlaikyti optimalų kūno svorį.


DIENOS NORMA - 4 kapsulės
Kiekis 4 kapsulėse,% RPN
Iš viso angliavandenių 1g, <1%
Dietinės skaidulos 1g, 4%
Chromas (chromo trichloridas) 120 mcg, 100%
Indiškos figos ekstraktas 1050 mg (Opuntia ficus-indica) milteliai (lapų), dienos norma nenustatyta
Baltųjų daržinių pupelių ekstraktas 445 mg (Phaseolus vulgaris) milteliai, dienos norma nenustatyta

Dienos normos procentinė išraiška sudaryta remiantis 2000 kcal dieta
KIEKIS: 120 kapsulių KITI INGREDIENTAI: želatina, vanduo, microcrystalline cellulose, stearic acid, croscarmellose sodium ir silicon dioxide.
REKOMENDUOJAMA: po vieną kapsulę prieš pat valgį užgeriant vandeniu, iki keturių kapsulių per dieną.