Meniu
Prekių krepšelis

Forever Garlic-Thyme Česnakų ir čiobrelių kapsulės

 Forever Garlic-Thyme Česnakų ir čiobrelių kapsulės
Laikinai neturime
Forever Garlic-Thyme Česnakų ir čiobrelių kapsulės
22.60 €
Be PVM: 22.60 €
Tai dviejų iš senų laikų žinomų augalų derinys.
Česnakas skatina riebalų virtimą energija, yra stiprus gamtinis antioksidantas.
Vienoje kapsulėje yra 1 g česnako koncentratas ir 50 mg čiobrelių miltelių. 

10 priežasčių kodėl verta vartoti Česnakų ir čiobrelių kapsules!

Česnakų ir čiobrelių kapsulės – prieskonis jūsų sveikatai. Česnakuose yra vitamino C ir B6, seleno, mangano ir įvairių sieros junginių. Daug česnakų gydomųjų savybių yra būtent dėl šių junginių. Čiobreliuose yra stiprių antioksidantų tanino, fenolio ir tymolio (saponinų) ir dar daugiau augalinių junginių. Čiobreliai jau nuo senovės naudojami kvėpavimo takų sutrikimams gydyti. Kartu šie du augalai yra puiki priemonė gerai sveikatai išlaikyti.

Atraskite kokios naudos jums gali suteikti Česnakų ir čiobrelių kapsulės!

1. Saugo nuo laisvųjų radikalų
Česnakai gerina organizmo imuninę sistemą, saugodami organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio kraujyje, kurie, jei neprižiūrimi, gali pažeisti sveikąsias ląsteles. Tarptautinė maisto ir informacijos taryba (IFIC) pateikia daug pavyz- džių, kuriuose akivaizdu kaip česnakai padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio! Tegul Česnakų ir čiobrelių kapsulės tampa jūsų kasdienės mitybos dalimi ir galėsite mėgautis šio puikaus papildo teikiama nauda.

2. Gerina širdies bei smegenų veiklą
Daugelyje šaltinių minimos česnakų stiprios sveikatą gerinančios savybės. Johns Hopkins Health Alerts bei kituose leidiniuose pažymima, kad reguliariai vartojant česnakus kaip mitybos papildą, jie gali turėti teigiamos įtakos širdies bei smegenų veiklai.

3. Palaiko optimalų kraujo spaudimą
Tyrimai parodė, kad česnakai gali padėti sumažinti trombocitų agregaciją, užtat kraujas gali lengviau tekėti. Taip palaikomas optimalus kraujo spaudimas. Pakistane atlikti tyrimai, parodė, kad optimalų kraujo spaudimą turintys žmonės vartojo daug česnakų.

4. Palaiko „gerojo“ cholesterolio kiekį
Keletas atliktų tyrimų parodė, kad vartojant česnakus kaip mitybos papildą, jie gali padidinti „gerojo“ cholesterolio kiekį. Česnakų ir čiobrelių kapsulės, tapusios jūsų kasdienės mitybos dalimi, padės jums išlaikyti optimalų cholesterolio kiekį.

5. Palaiko sveiką cholesterolio kiekį
Česnakuose yra alicino ir sieros junginių, kurie, kaip parodė atlikti tyrimai, padeda išlaikyti optimalų cholesterolio kiekį organizme. Anot Amerikos širdies asociacijos, vartojant šį maisto papildą, kai kuriems žmonėms jis gali net padėti sumažinti bendrąjį cholesterolio kiekį kraujo serume.

6. Antioksidantų kokteilis
Suderinti kartu česnakai ir čiobreliai pasižymi dvigubomis antioksidacinėmis savybėmis. Čiobreliuose yra tanino, fenolio ir tymolio bei kitų antioksidantų ir visa tai yra suderinta su česnakuose esančių daugiau nei 20 augalinių junginių.

7. Valo toksinus
Česnakai padeda valyti iš organizmo toksinus. Manoma, jog tai leidžia daryti juose esantys sieros junginiai.

8. Augaliniai junginiai
Česnakuose yra ir augalinių junginių. Tokiais junginiais vadinamos augaluose arba vaisiuose randamos medžiagos, kurios pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. Tiek česnakuose, tiek ir čiobreliuose yra daug augalinių junginių.

9. Stiprina imuninę sistemą
Tam tikros natūralios medžiagos, randamos česnakuose, padeda stiprinti imuninę sistemą, ką jau prieš daugybę metų žinojo senovės kultūros. 1858-aisiais mokslininkas Luisas Pasteras pradėjo naudoti česnakus kaip organizmą stiprinančią medžiagą.

10. Gerina kvėpavimo takų sistemos veiklą
Česnakuose yra sieros bei kitų veikliųjų medžiagų, todėl jie gali natūraliai gerinti kvėpavimo takų sistemos veiklą.

Vartojimas: 1 kapsulė kiekvieno valgymo metu.
Kiekis kapsulėje: Bekvapis skystas česnakų koncentratas 10 mg (Atitinka 1 g šviežių česnakų) Čiobrelių milteliai 50 mg.
Sudedamosios dalys : rapsų aliejus, želatina, glicerolis, lecitinas, bičių vaškas, išgrynintas vanduo, saldžiavaisių pupmedžių ekstraktas.

100 kapsulių.