Meniu
Prekių krepšelis
Oficiali Forever Living svetainė foreverliving.lt
Forever Living nepriklausomo distributoriaus svetainė ID: 370000145519 (Sandra Simonaitienė)

Arbata su alavijų žiedais

Arbata su alavijų žiedais
Arbata su alavijų žiedais
21.85 €
Be PVM: 21.85 €

Šią prekę galite įsigyti su nuolaida. Norite sužinoti kaip ?
spauskite nuorodą >>> https://aloevera24.lt/nuolaidos


Arbata su alavijų žiedais – jūsų kelialapis į malonų atsipalaidavimą.
Prisėskite, patogiai įsitaisykite ir leiskite dienos rūpesčiams pamažu išnykti jums mėgaujantis šia aromatinga, imbieru ir cinamonu bei raminančiomis, salstelėjusiomis ramunėlėmis ir apelsinų žievelėmis kvepiančia arbata.

Ramunėlės – natūraliai gardžios žolelės, kurios ramina ir atpalaiduoja. Imbieras ir apelsinų žievelės puikiai papildo ramunėles, suteikdamos arbatai gaivų, išraiškingą skonį bei ramindamos skrandį. O žiupsnelis cinamono sujungia visus šiuos nuostabius skonius ir aromatus. Pridėjus alavijų žiedų ši arbata tampa išties ypatingu gėrimu, kuriuo tiek karštu, tiek šaltu galima mėgautis visą dieną.
Žiedai rankomis renkami mūsų plantacijose ir sumaišomi su kitais svarbiais ingredientais.
Arbata su alavijų žiedais sukurta taip, kad padėtų jums atpalaiduoti protą ir kūną. Kad ji išliktų šviežia, kiekvienas pakelis supakuotas atskirame vokelyje. Kaskart išėmę naują pakelį pajusite viliojantį prieskonių, žolelių ir vaisių aromatą, kuris padės nusiraminti ir atsipalaiduoti.

Nuostabus skonis ir aromatas
Neturi kalorijų
Be kofeino
Mėgaukitės šalta arba karšta
Be gliuteno
Tinka vegetarams
Tinka veganams

Kiekis : 25 atskiruose folijos vokeliuose supakuoti pakeliai. 37 g
Vartojimas : Norėdami paruošti karštą gėrimą vienam puodeliui naudokite vieną arbatos pakelį. Užpilkite jį verdančiu vandeniu, palaikykite 3–5 minutes ir išimkite. Norėdami paruošti šaltą arbatą (1 litrą) 4 pakelius arbatos užplikykite 2 puodeliais verdančio vandens ir palaikykite 3–5 minutes. Arbatos pakelius išimkite, įpilkite 2 puodelius šalto vandens ir atvėsinkite.

Sertifikatai : „Kosher“

Sudedamosios dalys : Cinamonas, apelsinų žievelės, gvazdikėliai, gervuogių lapai, kvapusis pipiras, paprastasis pankolis, imbieras, kardamonas, alavijų (Aloe barbadensis) žiedlapiai (4%), miškinės pokštenės (Gymnema silvestre), ramunėlės.

25 pakeliai