Meniu
Prekių krepšelis

Alavijų sultys Forever Freedom (sąnariams)

Alavijų sultys Forever Freedom (sąnariams)
Alavijų sultys Forever Freedom (sąnariams)
Alavijų sultys Forever Freedom (sąnariams)
Alavijų sultys Forever Freedom (sąnariams)
Alavijų sultys Forever Freedom (sąnariams)
44.25 €
Be PVM: 44.25 €Natūralios Aloe Vera galios praturtintos gliukozaminu, chondroitinu, MSM ir vitaminu C.

Šios sultys yra puikus būdas apsaugoti sąnarius nuo susidėvėjimo. Jos padės palaikyti sveiką sąnarių funkciją ir sugrąžins gyvenimo džiaugsmą.

Norėtumėt daryti tai, kas labiausiai patinka ir visada būti geros formos? Gerkite Forever Freedom nektarą, kuris, specialios formulės dėka, ne tik pagerins jūsų sąnarių, bet ir bendrą organizmo būklę.
Forever Freedom sudėtyje esantys gliukozamino ir chondroitino sulfatai padeda palaikyti sveiką sąnarių funkciją. Gliukozamino sulfatas yra svarbi sudėtinė dalis, reikalinga sąnario kremzlės stiprumo ir geros jo būklės išsaugojimui. Chondroitino sulfatas padeda kremzlei išsaugoti elastingumą ir tinkamą sąnario viduje esančio skysčio klampumą. Taigi, šios dvi svarbios medžiagos, veikdamos drauge, tiesiog sutepa viso kūno sąnarius.

Rekomenduojamoje Forever Freedom nektaro dienos dozėje (120 ml) yra: gliukozamino sulfato – 1500 mg, chondroitino sulfato – 1200 mg, MSM – 750 mg, vit.C – 250 mg. MSM – organinis junginys, kurio pagrindą sudaro siera. MSM yra svarbus elementas siekiant išsaugoti sveikus sąnarius. Vitaminas C gerina kremzlių būklę dėl savo antioksidacinių savybių.Visos šios sudėtinės medžiagos susivienija į vieną didžiulę jėgą tam, kad saugotų jus visą parą! Forever Freedom yra vertinga parama sveikatai, leidžianti laisvai judėti.

Tai gėrimas, kuris suteiks sąnariams stiprumo, elastingumo bei saugos juos nuo priešlaikinio susidėvėjimo. Leiskite sau daryti tai, kas jums labiausiai patinka. Būkite energingi, džiaukitės gyvenimu, spinduliuokite gerą nuotaiką aplinkiniams. Rūpinkitės savo sąnarių sveikata su Forever Freedom! Ir dar... Jei norite, kad Jūsų sąnariai kuo ilgiau tinkamai tarnautų, jau dabar susirūpinkite savo svoriu ir saugiu fiziniu aktyvumu. Nustatyta, kad suvartojus maisto, kurio kaloringumas buvo apie 3500 kalorijų, galime savo kūno svorį padidinti vienu kilogramu. Norint netekti vieno kilogramo per savaitę, yra būtina sumažinti dienos kalorijas mažiausiai 500.

Yra du būdai pasiekti tikslą: stengtis gauti mažiau kalorijų ir daugiau jų sudeginti. Stengdamiesi riboti kalorijas, galite sumažinti suvartojamo maisto kiekį 10 %: dėkite į lėkštę mažesnę porciją, gerkite mažiau gazuotų gėrimų ir berkite mažiau cukraus į kavą. Norėdami sudeginti daugiau kalorijų, pamėginkite daugiau judėti: nestatykite mašinos prie pat įėjimo į darbą ar parduotuvę, palaipsniui didinkite fizinės veiklos trukmę. Sudėtingiau tiems, kurie nepratę daug judėti. Staiga pradėdami aktyvią veiklą galite išprovokuoti traumas, ypač sąnarių. Naudingiau bus palaipsniui mažinti kalorijas, taip pat, kaip ir palaipsniui didinti fizinių pratimų intensyvumą. Įrodyta, kad yra įvairių fizinės veiklos formų, naudingų sąnariams. Pasirūpinkite savo sąnariais su Forever Freedom dabar ir jau po mėnesio patys galėsite patvirtinti šiuos žodžius.
Dr. Mauricio Mariskoli straipsnis iš Forever Italy

Sudėtyje - net 88,9 proc. natūralių alavijų želė sulčių
Palengvina sąnarių susidėvėjimo ir senėjimo požymius
Palaiko kremzlių struktūrą
Reguliuoja sąnario skysčio klampumą
Malšina skausmą
Saugo nuo uždegimų
Sudėtyje esanti MSM (organinė siera) pasižymi skausmą mažinančiu poveikiu, kraujo cirkuliaciją gerinančiomis savybėmis

Rekomenduojama sportuojantiems ar dirbantiems sunkų fizinį darbą
Norintiems išlaikyti sveikus sąnarius, sultis profilaktiškai rekomenduojama gerti nuo 35 metų, du - tris kartus per metus

VARTOJIMAS: nuo 60 ml iki 120 ml (po 30 ml du kartus per dieną arba po 60 ml du kartus per dieną, užgeriant vandeniu). Prieš įsipilant gerai suplakti. Atidarius laikyti šaldytuve. Rekomenduojamoje „Forever Freedom“ sulčių dienos dozėje (120 ml) yra: gliukozamino sulfato (1500 mg), chondroitino sulfato (1200 mg), MSM (750 mg), vitamino C (250 mg). Taip pat sąnarių veiklos gerinimui rekomenduojama Hialurono rūgštis kapsulėse, kurią galima (ir rekomenduojama) vartoti kartu su šiomis Forever Freedom sultimis ir MSM gelis su alavijais .

SUDĖTIS: alavijų želė (84 proc.), sorbitolis, natūralių apelsinų sulčių koncentratas, fruktozė, gliukozamino sulfatas, chondroitino sulfatas, natūralios apelsinų aromatinės medžiagos, metilsulfonilmetanas (MSM), askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, kalio sorbatas, natrio benzoatas, tokoferolis (vit. E).

Sertifikatas : TAMT

Be gliuteno, tinka vegetarams

Produkto kiekis 1 L